Dołącz do rodziny Jablotron

Szkolenie jest darmowe, o ile zapisana osoba się na nim pojawi. Przy absencji wystawiona zostanie faktura na kwotę 150 zł netto pokrywająca koszty organizacji i zajętego, a nie wykorzystanego miejsca.

Rozszerz swoje kwalifikacje, zostań naszym certyfikowanym partnerem i rozwiń swoją działalność. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym bezpłatnym szkoleniu, a zyskasz wiedzę, umiejętności oraz wsparcie techniczne i marketingowe. Z nami odkryjesz nowe możliwości rozwoju zawodowego i łatwiej pozyskasz nowych klientów.

Oferujemy profesjonalne i certyfikowane warsztaty dotyczące produktów Jablotron 100+. Poziom 1 jest dedykowany dla firm, które zajmują się wykonaniem instalacji niskoprądowych i chcą poznać możliwości systemu JABLOTRON 100+. Szkolenie obejmie zarówno podstawy doboru urządzeń jak i pracę warsztatową, z ich konfiguracji.
Prosimy o zabranie ze sobą laptopa z Windows 10/11 i portem sieciowym RJ45.

Zapewniamy notatnik i długopis oraz poczęstunek z kawą i herbatą oraz obiad. Szkolenie przeprowadzane jest w klimatyzowanej sali.
Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności. Czas trwania to do 8 godzin.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Formularz rejestracyjny

Brak wolnych terminów na to szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń.